У Дрогобичі горів житловий будинок

У ніч на 30 червня в місті Дрогобич сталася пожежа у житловому будинку. Повідомлення про займання надійшло до Служби порятунку «101» о 02:23. Загоряння виникло на вулиці Павлика у цегляному одноповерховому будинку, критому шифером, розміром 8 на 6 метрів.

До місця події оперативно виїхали рятувальники з Дрогобича та Стебника. Прибувши на виклик, вогнеборці побачили, що з вікон будівлі виривається полум’я.

О 03:59 пожежу вдалося локалізувати, а о 04:40 — повністю ліквідувати. Вогнем було охоплено площу 40 квадратних метрів.

До гасіння пожежі залучили 12 рятувальників та 4 одиниці спеціальної техніки.

Причини займання наразі встановлюються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *