У Бориславі змагалися юні шахісти
У Бориславі відбулися змагання з шахів серед школярів. Про це повідомили у Бориславській міській раді.
Вчора, 18 березня, в громадському просторі “Каменяр” відбулося змагання з шахів серед збірних команд навчальних закладів Бориславської громади. За першість боролись команди шахістів ЗЗСО №1, ЗЗСО №3, ЗЗСО №5, ЗЗСО №8 та Бориславського ліцею.
Змагання проводились по коловій системі за правилами гри в шахи ФІДЕ. Юні шахісти змогли випробувати себе та показати свою майстерність.
Результати змагань:
I місце — Бориславський ліцей;
II місце — ЗЗСО №8;
III місце — ЗЗСО №5.
Кращими шахістами визнано:
1 дошка — Лук’ян Карпюк (Бориславський ліцей);
2 дошка — Богдан Чистогорський (Бориславський ліцей);
3 дошка — Мирослав Олексієвич (Бориславський ліцей);
4 дошка (дівчата) — Ліна Голяк (Бориславський ліцей).
Івану Мізику та Анні Шуфлат за організацію суддівства і проведення змагань.
Організували змагання Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту і Відділ освіти Бориславської міської ради, а також Іван Мізик та Анна Шуфлат.
