У Бориславі змагалися юні шахісти

У Бориславі відбулися змагання з шахів серед школярів. Про це повідомили у Бориславській міській раді.

Вчора, 18 березня, в громадському просторі “Каменяр” відбулося змагання з шахів серед збірних команд навчальних закладів Бориславської громади. За першість боролись команди шахістів ЗЗСО №1, ЗЗСО №3, ЗЗСО №5, ЗЗСО №8 та Бориславського ліцею.

Змагання проводились по коловій системі за правилами гри в шахи ФІДЕ. Юні шахісти змогли випробувати себе та показати свою майстерність.

Результати змагань:

I місце — Бориславський ліцей;

II місце — ЗЗСО №8;

III місце — ЗЗСО №5.

Кращими шахістами визнано:

1 дошка — Лук’ян Карпюк (Бориславський ліцей);

2 дошка — Богдан Чистогорський (Бориславський ліцей);

3 дошка — Мирослав Олексієвич (Бориславський ліцей);

4 дошка (дівчата) — Ліна Голяк (Бориславський ліцей).

Івану Мізику та Анні Шуфлат за організацію суддівства і проведення змагань.

Організували змагання Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту і Відділ освіти Бориславської міської ради, а також Іван Мізик та Анна Шуфлат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *