Юні борці з Трускавця вибороли медалі на Чемпіонаті Львівщини

18 січня 2025 р. у Львові проводився чемпіонат Львівської області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок (2008-2010 р.н.) U-17. Загалом у змаганнях взяли участь 17 команд спортивних шкіл та спортивних клубів Львівщини.

Вихованці відділення вільної боротьби Трускавецького ДЮСК «Спортовець» (тренер ДЮСК Семен Гардій) Анна Зінкевич та Тарас Юськів вибороли бронзові медалі чемпіонату, а Олег Яцкевич дійшов до півфіналу (4 місце).

Вітаємо спортсменів і їхнього наставника та бажаємо нових перемог!

Джерело: ДЮСК “Спортовець”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *