Курман Марія з Трускавця виборола срібло на Всеукраїнському турнірі з боксу!
8-10 листопада у Львові проводився другий відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Олександра Сергійовича Бодні, видатного боксера, який зробив значний внесок у розвиток українського боксу (майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, талановитий тренер, суддя міжнародної категорії та переможець міжнародних турнірів класу «А»).
За нагороди боролися понад 150 боксерів з Львівської, Чернігівської, Тернопільської, Сумської, Волинської та Закарпатської областей.
Трускавець представляли вихованці відділення боксу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (тренер ДЮСК Анатолій Гнатків).
Курман Марія стала срібною призеркою, уступивши першість у фінальному поєдинку Кірі Макогоненко, чемпіонці Європи, призерці світу, срібній призерці чемпіонату Азії.
Ще один трускавецький спортсмен Матушкін Олег виборов 5 місце.
Вітаємо та бажаємо нових звершень!
За повідомленням ДЮСК “Спортовець”
