На війні загинув Тарас Кондур з Дрогобиччини
Страшна скорботна звістка з фронту знову надійшла до наших сіл – на війні загинув Тарас Кондур з с.Нове Село Дрогобицької громади.
Тарас Кондур народився 8 вересня 1989 року в селі Грушів Дрогобицького району. Закінчив Грушівську школу, потім 15 училище.
Після одруження проживав у Новому Селі.
У квітні у 2022 році Тарас був мобілізований, служив у складі 67 батальйону 103 бригади ТрО. З того часу перебував на передових позиціях, пройшовши гарячі точки фронту.
Відданий військовій присязі на вірність українському народу, Тарас мужньо виконував військовий обов’язок. Воїн загинув у бою з ворогом 7 серпня 2024 року поблизу населеного пункту Дарьїно Курської області.
Вічна пам’ять і слава Герою!
