Діти з Опаки продовжують збирати кошти на ЗСУ

2,5 тис. грн на підтримку воїнів – таку суму вдалося зібрати трьом маленьким опачанам Софії Ліщиніській, Анні Шемеляк та Домініку Розлуцькому за кілька годин.

Гроші для Захисників ці діти збирають не вперше. Для цього на дорогу біля місцевого Народного дому виносять столик  та розкладають на продаж свій крам, серед якого і вироби виготовлені власноруч. Відтак, махаючи прапором, привертають увагу водіїв, що проїжджають через село.

З приходом холодів діти призупинили свою волонтерську місію, а коли потепліло, знову взялися за благородну  справу. Кілька годин під пекучим сонцем і 2,5 тис. грн поповнили скарбничку на потреби воїнів.

Щиро радіємо, що у нас підростає таке патріотичне покоління та дякуємо батькам за виховання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *