Вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості відвідали військових у шпиталі
26 січня 2024 року вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості м.Дрогобич з Розколядою відвідали військовий шпиталь, де лікуються поранені воїни ЗСУ. Діти виступили з ляльковим вертепом, заколядували та виконали патріотичні пісні. Глядачі віддячили юним талантам щирими оплесками, знімали їхній виступ на камери смартфонів.
Окрім того, воїнам привезли частування – солодощі і фрукти, кошти на які діти зібрали на виступах лялькового вертепу в закладах освіти і храмах міста. Керівники гуртків ПДЮТ спекли кілька домашніх пляцків.
Особливо щемливим був момент, коли діти роздавали пораненим бійцям малюнки, листівки, патріотичні браслети, лялечки-обереги, виготовлені гуртківцями на заняттях. Воїни дякували, обіймали дітлахів, які неабияк хвилювалися.

Виступ підготували керівники гуртків: «Ляльковий театр» – Світлана Кушнір, Народний ансамбль «Чарівна сопілка» – Ореста Сивохіп, «Молоді галичани» – Наталія Антоник, акомпаніатор Ольга Лоєк.

До виготовлення листівок, малюнків та оберегів долучилися керівники гуртків декоративно-ужиткового й художнього напрямів: Леся Чигрик, Зоряна Федисів, Галина Хом’як, Леся Піхота, Вікторія Пилат, Леся Клонцак, Іванна Петруняк, Ольга Максимищак, заступник директора Ольга Лукащук. Усім щира подяка!


Сприяла та допомогли в організації візиту Марія Головкевич (волонтерська група ВГ “Дрогобич-Захід” ), автобус для поїздки надав Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
Джерело: Краплинка Дрогобич
