У Дрогобицькій громаді за Програмою співфінансування реалізовують понад 20 об’єктів благоустрою

У Дрогобицькій громаді реалізовують цільову Програму співфінансування ремонту об’єктів благоустрою. Для того, аби мешканці самі могли ініціювати проведення поточних ремонтів прибудинкових територій, тротуарів, доріжок, дитячих майданчиків та різних об’єктів благоустрою, їм необхідно мати 40% необхідних коштів. Ще 60% вартості проєктів оплачує місцевий бюджет.

Як повідомляють у Дрогобицькій міській раді з посиланням на Департамент міського господарства, на реалізацію програми цьогоріч передбачили понад 4 мільйони гривень.
До участі у програмі надійшло понад два десятки заявок. Серед учасників є ОСББ, ОСН та фізичні особи, які проживають в громаді.

На низці об’єктів роботи вже виконані. Зокрема:
– ремонт пішохідної доріжки біля житлового будинку №9/2 на вул. Є. Коновальця (ОСББ «Резон-1»)
– ремонт асфальтобетонного дорожнього покриття прибудинкової території на вул. Є. Коновальця, 9/1 (ОСББ «Резон»)
– ремонт пішохідних доріжок на прибудинковій території житлового будинку №60/1 на вул. Самбірська (ОСББ «Наша Берегиня»)
– ремонт пішохідних доріжок на прибудинковій території житлового будинку №60/2 на вул. Самбірська (ОСББ «Наша Берегиня»)
– поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Уляни Кравченко в м. Стебник (ОСН) – роботи виконані на суму 129, 9 тис грн.

Решта проектів перебувають на стадії підписання договору, або виготовлення кошторисної документації. Всі роботи планують завершити до кінця цього року.

У дрогобицькій мерії зазначили, метою затвердженої Програми співфінансування ремонту об’єктів благоустрою є стимулювання участі мешканців у проєктах розвитку громади та благоустрою територій загального користування.

Над відбором проєктів працювала спеціальна комісія, яка визначає пріоритетність та почерговість фінансування і виконання робіт.

Фото ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *