У Дрогобичі в ДТП загинув 17-річний юнак

Чергова смертельна ДТП в Дрогобичі.

За інформацією 2 СЦШР ДСНС сьогодні, 4 листопада ,о 11:16 до оперативного чергового 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України надійшло повідомлення про те, що у м. Дрогобич по вул. Трускавецькій трапилась дорожньо-транспортна пригода.

На місці події надзвичайникам стало відомо про те, що водій автомобіля Opel Vectra не впорався з керуванням, допустив виїзд за межі проїжджої частини дороги, внаслідок чого зіткнувся з деревом.

За допомогою гідравлічних інструментів деблоковано водія 2006 року народження та передано працівникам екстреної медичної допомоги. На жаль пасажир 2006 року народження загинув на місці аварії.

Усі обставини автопригоди встановлюють працівники поліції.

Водії та учасники дорожнього руху, будьте пильні на дорогах, не перевищуйте швидкість! Бережіть своє життя і життя інших!

На цьому місці, по вулиці Трускавецькій, при повороті на с.Модричі, аварії стаються часто.

Нагадаємо, орієнтовно на цьому ж місці сталася смертельна ДТП 24 жовтня, в якій загинула 24-річна дівчина.

На початку року теж на цьому місці легкоаий автомобіль влетів у дерево, тоді, на щастя, ніхто не постраждав.

Буквально вчора, 3 листопада, вечером на іншій ділянці вулиці Трускавецької, поблизу автомийки сталася ДТП за участю трьох автомобілів, потерпілого вирізали автогеном рятувальники. На щастя обійшлося без жертв.

Фото ДСНС

DrogMedia У Дрогобичі в ДТП загинув 17-річний юнак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *