У Дрогобичі педагоги-дошкільники зібрали понад 48 тис. грн для ЗСУ
Педагоги-дошкільники з двадцяти закладів дошкільної освіти Дрогобицької громади об’єднали зусилля, реалізувавши другий благодійний ярмарок «Майстерня добрих справ», зібрали 48 тис. 424 грн для ЗСУ. Про це повідомили в Дрогобицькій міській раді.
До заходу долучились як директори закладів освіти, педагоги ЗДО, так і батьки вихованців, працівники відділу освіти виконавчих органів ДМР та Центру професійного розвитку педагогічних працівників, викладачі та студенти кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти ДДПУ ім. І.Франка, учні та вчителі 4-го класу гімназії №10, учні та класний керівник 7- Б класу наукового ліцею ім. Б. Лепкого, гості та мешканці міста.
Під час ярмарку педагоги дошкілля розгорнули виставку «Квітуча Україна очима найменших». Крім цього була проведена акція «Цілющий оберіг», у результаті якої сотні оберегів передали на фронт для наших захисників та захисниць.
Колективи садочків долучилися до ярмарку по-різному. Хтось оголосив збір коштів у спільноті батьків і освітян, хтось організував екопроєкт. Хтось випікав, готував різні смаколики. Хтось організовував майстер-клас з виготовлення вервиці у вишитих торбинках, хтось виготовляв обереги, а хтось – ламінував дитячі малюнки з підписом «Повертайся живим!». Також до благодійного заходу долучився заклад Veterano Pizza.
Учасникам вдалось зібрати 48 424 грн. Всі кошти будуть передані на потреби захисників, які віддано і мужньо захищають нашу свободу.
За повідомленням Дрогобицької міської ради





