До Нагуєвич на етнофест щогодини курсуватимуть безплатні автобуси

27 серпня, у неділю, в рамках 7-го Благодійного Етнофесту у садибі Франка присвяченого 167 річниці від Дня народження нашого національного генія, а також з метою збору донатів на придбання розвідувального дрона “Франко-SHARК” з метою підтримки ЗСУ, кожен українець зможе безплатно приїхати до музею-садиби Івана Франка.

Школярики та автобуси від громадських перевізників курсуватимуть 27 серпня, в неділю з 11-00 год до 22-15 год

Місце щогодинних відправок: від зони паркування навпроти пам’ятника Івана Франка по вулиці Івана Франка, 20 у місті Дрогобичі та зони паркування по вулиці Івана Франка, 15 в селі Нагуєвичі

Останній виїзд з Дрогобича – 21-00 год.

Останній виїзд з Нагуєвич – 22-15 год

Акція організована хранителями музею-садиби Івана Франка за підтримки Управління інвестицій та економічного розвитку, Відділу освіти та Управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради

Запрошуємо усіх кому небайдужі Доля України і спадщина Національного генія, а особливо підтримка наших Військових, Вимушено переселених, Волонтерів, а також тих хто ніколи ще не був чи не мав змоги побувати у садибі Івана Франка!

Детальна програма Етнофесту за посиланням http://surl.li/kbjrn.

Адміністрація ДІКЗ “Нагуєвичі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *