Дрогобицька міська лікарня підтвердила статус “Чиста лікарня”
Ще один лікувальний заклад в Дрогобицькій міській громаді підтвердив наданий йому раніше статус “Чиста лікарня безпечна для пацієнтів”. Це КНп “Дрогобицька міська лікарня #1” ДМР. Про це повідомляє офіційна сторінка медзакладу.
“Окрім щоденної наполегливої праці, окрім врятованих життів, наша установа з колективною командою рухається до нових змін.
Ми підтвердили статус «Чиста лікарня» відділень!
Попри всі здобутки та перемоги це не дає нам право зупинятись.
Ми повинні розвиватись заради наших пацієнтів!
Слава Україні”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше статус “Чиста лікарня безпечна для пацієнтів” у своїх відділеннях підтвердила КНП “Стебницька міська лікарня”.


У чистій лікарні елементарного немає ані спирту,ані вати.Все потрібно купляти пацієнтові та за все платити,навіть і за перебування в палаті,тільки офіційного прайсу немає,лікарі самі озвучують ціни за свої функціональні обов’язки.