У Дрогобичі відбудеться фестиваль «Колядує Франкове підгір’я»

22 січня у Народному домі ім. І. Франка відбудеться фестиваль «Колядує Франкове підгір’я», який уже традиційно щороку відбувається на завершення різдвяно-новорічних свят. Цьогорічний фестиваль відбувається у місті уже у 32-ге.

На фестивалі «Колядує Франкове підгір’я» лунатимуть колядки, щедрівки та віншування як уже призабуті старовинні, так і осучаснені.

Колективи, які бажають взяти участь у фестивалі, можуть надсилати заявки на електронну скриньку culture.tourism.dep@gmail.com

Організатор – Управління культури та розвитку туризму ДМР

За повідомленням Дрогобицької міської ради

DrogMedia У Дрогобичі відбудеться фестиваль «Колядує Франкове підгір’я»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *