У Дрогобичі опівночі невідомий лягав під колеса автомобіля

Подія сталася вчора, 1 грудня, о 23:26 год на вулиці Самбірській поблизу автозаправки. Інцидент зафіксували з автомобіля , перед яким, як припускає власник відео, була “спроба підстави”. Невідома особа вийшла на проїжджу частину і лягла перпендикулярно до руху автомобіля. На щастя, водій вчасно розгледів у темряві людину та об’їхав її. Причини такої поведінки невідомі.

З огляду на відсутність освітлення вулиці, могло статися непоправне…

П.С. Пізніше із свідчень очевидців стало відомо, що це була жінка, яка потерпає від епілепсії. Перед нею зупинилося одне з проїжджаючих поруч авто, було викликано швидку та надано допомогу.

DrogMedia У Дрогобичі опівночі невідомий лягав під колеса автомобіля
Вийшов/ла на середину проїжджої смуги, а тоді ліг/лягла за кілька десятків метрів перед автомобілем, який наближався…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *