У Дрогобичі закликають дотримуватися правил паркування
Відділ безпеки та контролю Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради звертається до дрогобичан та тимчасово переміщених осіб і закликає дотримуватися правил паркування на вулицях міста.
“Всі ми бачимо, як зараз багато людей у Дрогобичі. Аналогічно побільшало й автомобілів. Очевидно, що паркомісць для всіх не вистачає. Проте це зовсім не означає, що можна нехтувати правилами, і залишати автомобіль у невстановлених для цього місцях, перешкоджаючи при цьому руху інших автомобілістів та пішоходам”, – йдеться у повідомленні відділу безпеки та контролю ДМГ.
Зважаючи на це – відділ безпеки та контролю Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради просить про виявлені порушення та неправильно припарковані автівки повідомляти у відділ безпеки та контролю за номером телефону: 050 807 20 61.
