Наглядова рада Трускавецького Водоканалу обрала двох кандидатів на посаду директора

30 березня відбулось засідання Наглядової ради ТОВ «Трускавецький водоканал». Головним результатом засідання став відбір двох кандидатур на посаду директора підприємства.
Джерело: пресслужба Трускавецької міської ради.
У послідовності, визначеній методом жеребкування, претенденти на заміщення вакантної посади директора ТОВ «Трускавецький водоканал» ділились із членами Наглядової ради своїми баченнями виведення підприємства з кризи. Це були: Володимир Регуш, Тарас Уєчко, Роман Бучкович, Андрій Юник та Василь Стечкевич.
Пропоновані заходи: оптимізація штату, оптимізація витрат, очистка питного озера, залучення інвестицій, грантових та кредитних коштів, надія на фінансові вливання з міської казни, зменшення втрат води, встановлення додаткових та точніших приладів обліку, зокрема загальнобудинкових лічильників та лічильників на вводах у великі санаторно-готельні комплекси, робота з боржниками, економія енергоресурсів, введення в дію альтернативних джерел водопостачання, нормалізація стосунків з КП «Дрогобичводоканал», посилення кадрового професіоналізму на підприємстві, додаткове заробляння коштів підприємством шляхом надавання додаткових послуг (лабораторні аналізи, повірка лічильників, послуги екскаватора та іншої техніки тощо), посилення фінансового контролю та інше.
Після проведення рейтингового голосування визначилися два фаворити, котрі набрали 22 та 23 голоси – це Роман Бучкович та Василь Стечкевич. Їх Наглядова рада більшістю голосів і рекомендувала на розгляд міському голові Андрію Кульчинському.
Наприкінці засідання, котре тривало чотири години без перерви, голова Наглядової ради Володимир Бервецький запевнив, що всі конструктивні пропозиції кандидатів будуть розглянуті та враховані при розробці Стратегії водопостачання Трускавця. І наголосив на тому, що хто б не очолив підприємство, працювати в умовах боргового зашморгу йому буде дуже непросто, і він повинен відчути підтримку як міського голови та депутатського корпусу, так і Наглядової ради, колективу водоканалу та громади, котра повинна з розумінням поставитися до кроків, які будуть здійснюватися. А через три місяці можна буде попередньо оцінити чи правильним був вибір щодо кандидата на посаду керівника водоканалу, чи ні.
Остаточне рішення щодо укладення контракту з новим керівником водоканалу прийматиме міський голова Андрій Кульчинський.
За інформацією пресслужби КП Дрогобичводоканал за 18 лютого 2021 р., станом на 1 лютого КП “Дрогобичводоканал” зафіксувало борг оптового споживача ТОВ “Трускавецький водоканал” у розмірі 15 млн грн. У січні підприємство-боржник спожило послуг на 3,1 млн грн, а заплатило – 1,55 млн грн. Отож, уже у перший місяць року ТзОВ “Трускавецький водоканал” допустило приріст боргу на 1,5 млн грн. За 2020 р. приріст становив 5,4 млн грн.
Тим часом трускавчани, користувачі мережі facebook, періодично оприлюднюють інформацію про воду з міського водопроводу, що кольором та запахом схожа на “озерну”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *