Гроші на проживання постраждалих сімей

15 листопада  управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради перераховує 164,9 тис. грн 48 одержувачам щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг постраждалим будинку по вул. Грушевського №101/1 у м.Дрогобичі за рахунок коштів місцевого бюджету.

Про це інформує Управління праці та соціального захисту населення ДМР

Виплата допомоги здійснюється через відділення поштового зв’язку або шляхом зарахування коштів на особовий рахунок одержувача у відділенні банку.

Нагадуємо, що грошова допомога постраждалим особам призначається на сім’ю та виплачується одному з членів сім’ї відповідно до Закону України «Про Державний бюджету України на 2019 рік» у таких розмірах:
– для осіб, які отримують пенсію, в тому числі по інвалідності, та інших осіб, які досягли пенсійного віку – 1564 гривні на одну особу (члена сім’ї);
– для працездатних осіб – 2007 гривень;
– для дітей до 6 років – 1699 гривень;
– для дітей від 6 до 18 років – 2118 гривень.

Загальний розмір грошової допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї, але не може перевищувати 5000 гривень та меншою 2000 гривень. Загальний розмір грошової допомоги на сім’ю, до складу яких входять двоє і більше осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю), максимальним розміром не обмежується.

Для отримання детальної консультації просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення за адресою:
м.Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 6
телефон для довідок 22165
Графік роботи управління
з понеділка до четверга: 8.00-17.00
у п’ятницю: 8.00-15.45

Без перерви на обід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *