На граніті, під відкритим небом – так в теніс можна зіграти у Бориславі

У Бориславі встановлюють вуличні тенісні столи

Завдяки благодійній допомозі та роботі комунального підприємства на території міста з’явились нові вуличні тенісні столи – у міському парку та у внутрішньоквартальних дворах на вул. В.Великого та С.Коваліва.Про це інформують у Бориславській міській раді.

Раніше міський голова Ігор Яворський на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив про намір небайдужого бориславця Романа Кіцілінського виготовити та встановити у місті два гранітні тенісні столи під відкритим небом для загального користування. Щоб визначитись із їх місцями розташування, мешканцям було запрошено вносити свої пропозиції через коментарі під дописом.

В результаті, найпопулярнішою локацією став міський парк, куди і буде встановлено обидва столи. Поки туди доставлено першу конструкцію, яка очікує облаштування середньої перегородки, а згодом змонтують другу.

Зважаючи на попит громади, міська влада прийняла рішення поступово встановлювати такі вуличні тенісні столи в кварталах багатоповерхових житлових забудов силами комунального підприємства «Еко-місто», працівники якого уже виготовили і змонтували дві такі конструкції.

«Обладнання буде знаходитись на відкритому просторі постійно і нашим завданням було зробити його пристосованим до перепадів температур та атмосферних опадів. Відтак, для стільниці використали морозостійкий матеріал. Також для закріплення конструкції основу забетоновуємо», – розповів директор підприємства Іван Сорока.

Так, спортивний інвентар було встановлено на подвір’ях між будинками №№ 171 і 171а на вул. Володимира Великого та №№ 31,33,41,43,45 на вул. Коваліва.

«Позитивну практику однозначно будемо продовжувати, – говорить міський голова Ігор Яворський. – Я щиро вдячний п. Роману та усім, хто долучився, за ініціативність, активність та небайдужість до рідного міста».

Також міський голова закликає мешканців дбайливо ставитись до нововстановлених столів та стежити, щоб цього дотримувались й інші.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *