“Нам потрібно це робити постійно і наполегливо”, – Роман Ілик разом із паломниками в Зарваниці молився за мир в Україні

14 липня Заступник Міністра охорони здоров’я з 2016 року, кандидат у народні депутати у 121 окрузі Роман Ілик взяв участь у Всеукраїнській прощі до Зарваниці на Тернопільщині. Цьогоріч паломництво приурочили до 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля та уже традиційно молитві за мир в Україні.Центральною подією прощі стала Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Блаженніший Святослав Шевчук.

«Сьогодні ми в Святому місці  Зарваниці. Зарваниця належить до 20-и найбільших відпустових місць Європи. Цьогорічна проща приурочена до 30-ліття виходу Української греко-католицької церкви із підпілля та присвячена молитві за мир в Україні. Ми вже звикли до війни та знеохотилися в молитві за мир, але потрібно це робити постійно і наполегливо. Ми маємо випросити того миру в Бога через заступництво Пресвятої Богородиці. Проща  це час зустрічі з Богом, примирення з Творцем»,  наголосив Роман Ілик.

Також відбулася зустріч з молоддю і багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священники та миряни помолилися Молебень до Богородиці та попросили у Матері Божої заступництва.

 

Політична реклама

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *