Львівобленерго. Економія на кабелі та стабільна тимчасовість

У Бориславі на вул. Міцкевича лінії електропередач проходять через подвір’я ОСББ «82300 Міцкевича 11». Відстань від кабелю до землі – 2,5 м.  Кабель «ховається» в кронах садових дерев та знаходиться близько від господарських споруд, не є суцільним. Це створює небезпеку для мешканців будинку.

«Наш будинок цією лінією не обслуговується, – каже місцева жителька. – Її проводили через наше подвір’я близько десяти років тому напряму від розподільчої підстанції до “Приватбанку”. Могли провести разом з усіма лініями попри дорогу. Очевидно, на дроті економили. Нам тоді казали, що це тимчасово. Письмового погодження складено не було».

Голова ОСББ минулого року зверталась в ПрАТ «Львівобленерго» з проханням перевірити законність та безпечність ліній. На що отримала відповідь, що працівники Бориславського РЕМ зауважень до технічного стану та способу прокладання електромережі не виявили.

На початку травня голова ОСББ звернулась в Бориславський РЕМ з проханням перенести електричну лінію. Натомість працівники підприємства приїхали за кілька днів після звернення з намірами обрізати садові дерева, не маючи на це відповідних документів.

«Керуючий бригадою представився Івановим Іваном Івановичем. Агресивно реагував на мої намагання здійснити відеофіксацію. Заламував руки та вихопив телефон. Вони пропонували жителям оплатити перенесення лінії», – каже голова ОСББ.

Міський голова Ігор Яворський порадив мешканцям приватизувати землю. Тепер земля ОСББ перебуває в процесі приватизації. Надалі відкритим залишається питання законності проведення лінії у 2008 році. До речі, не тільки у 2008. Минулоріч від тієї ж розподільчої підстанції напряму провели кабелі до магазину «АТБ».

Юлія Гасій

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *