Поки чиновники з помпою «думають», активісти взялись за сокири і бензопили

Перехрестя «Вигода» (в народі «Катюша») перейменували на перехрестя Пам’яті Героїв. З помпою встановили там на високій щоглі державний прапор, на відкриття якого приїхали в тому числі й усі ті, хто 20 років керує краєм, і за чийого керування край у такому плачевному стані, як є зараз – чиновники…

Чиновники – це вид, який одягає вишивані сорочки і навіть шкарпетки, і, обклавшись бюрократичними нормами, постановами та підзаконними актами, робить все для того, аби не робити нічого. Бо ж назвати – назвали, а далі? Роками «сушать» голову над тим, що «на Катюші» краще – кільце, світлофор, чи «мєнта з паличкою» встановити, а елементарного – розчистити прилеглу територію, забезпечити водіям оглядовість – не можуть. Не царська це, мабуть, справа..

Втомившись чекати поки влада напару з дорожниками почнуть діяти,за сокири і бензопили взялись громадські активісти. Сьогодні, 5 березня, вони вийшли на міні-толоку. Їх було лише четверо – Мирослав Білик, Назар Андрусів, Юрій Бейба та Андрій Сенченко. Втім, кілька годин роботи – і перші результати у вигляді кількадесяти метрів розчищеної прилеглої території уже є.

Продовжити толоку, дочистивши-дорізавши все, що заважає видимості і сприяє  створенню аварійно-небезпечних ситуацій, активісти планують у найближчий вихідний – у вівторок, 8 березня. Збір – о 11.00. Планується за умови гарної погоди і поприбирати, і просто гарно провести час. «Чоловіки прибиратимуть, жінки канапки готуватимуть», – півжартома зазначив ініціатор Мирослав Білик.

Тож, якщо їздите тим перехрестям і якщо його стан вас не влаштовує – доєднуйтесь!

Марія Кульчицька

На фото: одна і та ж територія “до” і “після”