БОРОНІМО УКРАЇНУ СПІЛЬНО!

У рамках святкування дня міста Трускавця та за підтримки Трускавецької міської ради відбудеться вуличний благодійний аукціон «Митці – воїнам», котрий дає змогу кожному зробити свій посильний внесок, можливо навіть  врятувати чиєсь життя, отримавши натомість твір мистецтва, який прикрасить дім чи офіс і стане родинною пам’яткою про особистий вклад у загальнонаціональну перемогу для майбутніх поколінь.

Благодійний аукціон у супроводі вуличного концерту Максима Перев’язка (учасника АТО, гвардійця 1-го батальйону ім. Кульчицького) проходитиме поблизу нижнього бювету у неділю 21 червня з 15.00 до 18.00.

Уже більше року тривають бойові дії на Сході України, але, на жаль, держава ще не змогла забезпечити усім необхідним наше військо: про це свідчать численні звернення бійців до волонтерів. Нашим захисникам бракує тактичного спорядження, сучасних препаратів та турнікетів для зупинки крові, оптики, ІТ-техніки (планшетів), засобів зв’язку, якісного взуття та одягу, а подекуди навіть елементарних засобів гігієни та їжі. Щоразу гостріше та болючіше постає питання лікування поранених та допомоги сім’ям загиблих.  Щоб воїни не почували себе покинутими на лінії фронту чи на шпитальному ліжку їм необхідна підтримка волонтерів та небайдужих . 

 

Волонтерський рух «Митці – воїнам», метою якого є збір коштів допомогу нашим захисникам та на лікування поранених, започаткований у липні 2014 року з ініціативи українських художників, гвардійців та волонтерів. Свої кращі твори пожертвували визначні художники із багатьох міст України, а також української діаспори за кордоном. «Митці – воїнам» співпрацюють із волонтерськими благодійними організаціями: Фонд «24»; «Допоможи фронту», благодійний фонд «Крила надії», а також із волонтерами котрі допомагають 1-му батальйону ім.Кульчицького, 8-му стрілецькму батальйону НГУ, Батальйону ОУН.

 

 

РАХУНКИ:

На допомогу українським солдатам на передовій

Волонтер:  Ірина Вовк, (керівник Благодійного фонду «24»)

КР  ПриватБанк  № 5168 7556 1111 1101

 

На допомогу українським солдатам на передовій

Волонтер: Богдан Масляк  (голова г.о. «Допоможи фронту»)

КР  ПриватБанк  № 6762 4683 1016 7170

 

На лікування, реабілітацію та протезування поранених в АТО

Волонтер: Наталія Ліпська (директор благодійного фонду «Крила надії»)

КР  ПриватБанк  № 5168 7420 6198 7834

 

На допомогу 1-му батальйону ім. Кульчицького

Волонтер: Марія Кульчицька-Волчко

КР  ПриватБанк  № 5168 7572 0093 5106

 

На допомогу 8-му стрілецькому батальйону НГУ

Волонтер: Ірина Головкевич

КР  ПриватБанк  № 5211 5373 1427 5087 

 

Обраний Вами лот Вам зможуть доставити  за наявності чеку про перерахунок узгодженої суми на один із вказаних волонтерських рахунків, або при розрахунку готівкою на публічних заходах проекту.

Оглянути лоти аукціону можна на   facebook.com/ARTforUA