Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

81%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 70
Вчора: 116
Цього тижня: 186
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5454
Минулого місяця: 6050
Всього: 128546
Real time web analytics, Heat map tracking

Минулого тижня у Дрогобичі – в районному Народному домі, відбувся районний етап чотирнадцятого дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»

В заході, який проходив 15 та 17 жовтня, брали участь усі загальноосвітні школи, НВК І-ІІ та І-ІІІ ступенів району, Дрогобицький районний Будинок дитячої та юнацької творчості.

Нагадаємо, що метою фестивалю є широке пропагування серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Української Повстанської Армії. Відрадно, що в межах своїх виступів школярі максимально розкрили мету фестивалю, талановито виконуючи українські патріотичні пісні та поезію.

Щиро вітали учасників перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький, головний спеціаліст управління з питань освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Орест Луцик, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, ветерани національно-визвольних змагань Степан Яворський та Ярослав Барабан.

Оцінювало виступи учнів журі у складі провідних працівників управління з питань освіти, молоді та спорту, відділу культури і туризму, Дрогобицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

А тепер про переможців: в номінації «Вокальні ансамблі» ними стали учні Рибницької СЗШ І-ІІ ст. та Новокропивницького НВК І-ІІІ ст., в номінації «Соло» - Дорожівської СЗШ І-ІІІ ст. та Попелівського НВК І-ІІІ ст., Унятицької СЗШ І-ІІ ст., в номінації «Вокально-інструментальні ансамблі» - Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст., в номінації

«Художнє читання» - Броницької СЗШ І-ІІ ступенів та Модрицького НВК І-ІІІ ст., в номінації «Хорові колективи» - Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. та Лішнянського НВК І-ІІІ ст., в номінації «Вокальні тріо» - Модрицького НВК І-ІІІ ст., в номінації «Вокальні дуети» - Добрівлянського НВК І-ІІІ ст., Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., Болехівської СЗШ І-ІІ ст., в номінації «Літературно-музична композиція» – Довжанської СЗШ І-ІІІ ст., в номінації «Хореографія» - Уличнянської СЗШ І-ІІІ ст., в номінації «Листівка» - Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст., в номінації «Живописна композиція» - Довжанської СЗШ І-ІІІ ст., в номінації

 «Графічна композиція» - Уличнянської СЗШ І-ІІІ ст., в номінації «Декоративно-тематична композиція» - вихованці гуртка «Майстриня» БДЮТ на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст.

Прес-служба ДРДА

Курси валют



 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: