Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom
Понеділок, 26 Червень 2017

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

18698210 1442307049158744 340510415310697038 nЯкщо Ви ще досі не бачили спектаклів студентського теату «Альтер», вам неодмінно потрібно піти на віллу Раймонда Яроша і відчути всю атмосферу  авангардної альтерівської сцени. Правда, якщо вам ближче народне мистецтво, то цей театр багато в чому буде для вас незрозумілим. Та чи можна у цьому світі осягнути чи збагнути щось цілком? Звісно, що ні. Саме тому на виставах  «Альтеру» глядач безперевно перебуває у власних роздумах чи навіть особистісних пошуках.

П’єса “La classe morte” польського театрального режисера, живописця та сценографа Тадеуша Кантора є однією з найяcкравіших в доробку акторів  «Альтеру», попри те, що «Мертвий Клас» несе у собі велику драму та трагедію на тлі Другої світової війни. Події розгортаються у трагічному  1941 році, в часи, коли знищують безневинних людей за національною ознакою або ж за “неправильну ідеологію”.

Стримана гра нового складу акторів студентського театру «Альтер», вибуховість емоцій та переживань, іронії та зневіри, захоплень та радості змушує глядацьку аудиторію по-іншому переосмислювати сенс життя і суспільства загалом. Особливість цього спектаклю також полягає у його безмежності та багатоманітних  інтерпретаціях.

Андрій Юркевич, художній керівник «Альтеру», говорить про те, що саме цей спектакль є завжди дуже різним, оскільки тут усе залежить від виконавців та нових аткорів, котрі беруть участь у театральній грі.

«Варто згадати, що від 2010 року, тобто відколи ми граємо  «Мервий Клас», цей спектакль пройшов певну трансформацію. Є дві версії   спектаклю: метод Кшиштофа Міклашевського – учня самого  Тадеуша  Кантора і  класична «Канторівська» техніка».

Нагадаємо, що 2015 року режисером спектаклю «Мервий Клас»  театру «Альтер» був художник та перформер Олександр Максимов, котрий представив публіці спектакль у класичному світлі й додав до нього своє нестандартне бачення театру Тадеуша Кантора. На сьогоднішній день, за словами Андрія Юркевича,  оновлений склад акторів зіграв «La classe Morte» у   більш хрестоматійному варіанті, проте, наступного року «Альтер» презентує та познайомить глядача з цим спектаклем по-новому.

Нова прем’єра відбулась 19 травня.18700135 1442302825825833 2295317710334918015 n

Безмежність театрального простору та гри, нестандартний музичний супровід, камерний формат спектаклів та п’єс, глибока форма думок і текстів, гротеск та комічність – усе це майстерно та вдало  демонструє  «Альтер» своєму глядачеві, чим засвідчує присутність у місті альтернативного сучасного мистецтва театру.

Єва РАЙСЬКА, Медіа Дрогобиччина №3 (17) від 09 червня

Світлини Маші Тяжкун

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: