Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.5%Ukraine Ukraine
7.4%United States United States
2.4%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 17
Вчора: 63
Цього тижня: 17
Минулого тижня: 667
Цього місяця: 5952
Минулого місяця: 6050
Всього: 129044
Real time web analytics, Heat map tracking

02476.MTS snapshot 04.42 2017.05.04 13.31.08П’ять  років поспіль у Стебнику, в професійному ліцеї відбувається фестиваль “Стебницька сільничка”. Цьогоріч  захід проведено під гаслом “Українська вишиванка – українська традиція”

Як наголосила директор навчального закладу Леся Савченко, мета фестивалю - показати зміст професійної освіти, розповісти про ті професії, які здобувають учні ліцею, а також привернути увагу до народних традицій.

Привітав присутніх і парох церкви Різдва Богородиці о. Михайло Бачинський, який зауважив, “варто, щоби ця сільничка була не просто моментом який потрібно пережити, а радше часом проведеним вза’ємному спілкуванні, любові та повазі”.

Стебницький міський голова  Петро Старосольський відзначив активну громадянську  позицію усього викладацького та учнівського колективу і  вручив директору ліцею Лесі Савченко подяку за активну участь у громадському житті міста Стебника та з нагоди проведення фестивалю “Стебницька сільничка”.

Були на святі й гості -  директори стебницьких загальноосвітніх шкіл, представники Стебницького міського центру зайнятості, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, делагації  інших професійних  ліцеїв та коледжів  з Дрогобича та Борислава, гості з Трускавця, а також - багатолітні партнери професійно-технічних навчальних закладів Дрогобиччини з Польщі  -  Вітольд Якубчик, директор комплексу шкіл Остжешува,  та Роберт Міґула, заступник директора комплексу шкіл міста Плашув).

У концертній програмі  взяли участь учні та вчителі Стебницького професійного ліцею, вихованці Стебницької музичної школи, театр пісні “Сяйво зірочок” (Стебницький Народний дім), цирковим мистецтвом глядачів потішили  вихованці аматорського циркового колективу “Вікторія”  (Стебницький Народний дім).

Організатори щиро вдячні всім, хто допоміг провести Фестиваль.

Олеся НІМЕРОВСЬКА, Медіа Дрогобиччина №1 (15) від 12 травня 2017

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: