Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

81%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 70
Вчора: 116
Цього тижня: 186
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5454
Минулого місяця: 6050
Всього: 128546
Real time web analytics, Heat map tracking

Дрогобич, поза сумнівом, одне із перших міст області, а то й України, яке максимально швидко мобілізувалось. Після того, як 21 листопада уряд прийняв рішення про призупинення євроінтеграції України, уже 22 листопада у місті Котермака було створено  Координаційну раду підтримки та організації Євромайдану. 

До Коордради увійшли найактивніші, найнебайдужіші. Адже було зрозумілопопереду тривала, виснажлива, жертовна робота.

З того часу збігає четвертий тиждень. Коордрада Дрогобича не лише продовжує працювати, а й наростила свої потужності так, що тепер системно і дієво координує свої дії з діями аналогічних структур у Трускавці, Стебнику, Бориславі, Дрогобицькому районі. Варто віддати належне організаторам і «рядовим працівникам» - робота дає результати.

Станом на сьогоднішній день Коордрада виконує  стратегічну роботу у чотирьох напрямках: аналітика (відповідальний Володимир Кондзьолка), логістика (Олег Дукас), масові заходи (Ольга Козар та Михайло Ваврин) та фандрайзінг (Олег Дацюк). Поряд з тим, ведеться чітка координація дій по вертикалі Дрогобич – Львів (відповідальний - депутат Львівської облради Михайло Задорожний) та Дрогобич-Київ (народний депутат України Роман Ілик)

 Ця революція твориться простими людьми

У понеділок, 16 грудня, активісти дрогобицької Коордради провели прес-конференцію, під час якої пролунав ключовий месідж: «ця революція твориться простими людьми». Так, зокрема, координатор Коордради Тарас Кучма наголосив: усе стало можливим завдяки громадянам, які жертовно віддають свої кошти, приносять харчі, одяг, їдуть у Київ, стоять на барикадах. «Один старенький дідусь, наприклад, приніс у хустинці 500 гривень. Він на щось, мабуть, ті гроші тримав. Але витягнув і кинув у скриньку… І таких прикладів – безліч. Зараз, коли пенсіонери отримали пенсії, це одразу стало відчутно. Більше приносять по 50-100 гривень. Тож якщо хтось скаже, що  ця революція робиться за гроші олігархів – даруйте, але плюну йому в обличчя»

Тарас Кучма підкреслив: у штабі здійснюється жорсткий облік коштів, зібраних на потреби Євромайдану. «Ми розуміємо відповідальність, тож готові прозвітувати про кожну копійку – куди і на що було скеровано». Зауважимо, що за майже чотири тижні дрогобичани пожертвували на потреби Майдану понад 150 тисяч гривень.

Під час прес-конференції також йшла мова про активну участь дрогобичан у київському Євромайдані. Адже практично щодня із Дрогобича до столиці відправляються автобуси, буси, приватний транспорт, які везуть небайдужих людей на мирну боротьбу. Так, за цей час організовано виїхали на Майдан понад 2 тисячі дрогобичан.

Сьогодні, без перебільшення, йде боротьба між Добром і Злом. Або ми «їх» – або «вони» нас…

«Сьогодні важливо не лише боронити Майдан, а й важливо йти в наступ. Нав’язувати свою стратегію і тактику. Сьогодні вже зрозуміло, що розмовляти із «ними» за столом переговорів (бо вони не чують нікого – ні парламентську опозицію, ні опозицію народну – що на Майдані, ні священиків, і церковних дзвонів), на мою думку, уже немає ніякого змісту, - висловив своє бачення подій під час прес-конференції за допомогою телефонного зв’язку народний депутат України Роман Ілик (парламентар весь цей час постійно перебуває на Майдані в Києві). – Завдання чітке і зрозуміле: повна зміна і перезавантаження влади.» За словами парламентаря, кроки для цього очевидні – переформатування більшості у Верховній Раді України. Якщо це вдасться зробити, усі наступні кроки – відставка уряду, прийняття нормального виборчого законодавства та позачергові парламентські і президенстьські вибори, підуть набагато легше. «Також зараз хочу звернутися до наших  краян і подякувати їм за їхню високу активність, за те, що вони не байдужі до тих подій, які зараз відбуваються. Маємо усвідомити, що сьогодні, без перебільшення, йде боротьба між Добром і Злом. І сьогодні можливі два  варіанти розвитку подій: або ми їх переможемо, або вони нас. Усвідомте це та зробіть свій вибір»

Також перед журналістами виступили активісти Коордради Володимир Кондзьолка та Михайло Задорожний, про роботу районної штабу поінформував заступник голови Дрогобицької райради Роман Урбан.

Лунали слова подяки на адресу духовенства, яке пліч-о-пліч з мирянами веде мирну бортьбу за волю і гідність людини.

 

Нагадаємо, Координаційна рада у Дрогобичі діє з 22 листопада 2013 р., виконуючи стратегічну роботу у чотирьох її напрямках: аналітика, логістика, масові заходи та фандрайзінг.

Інформаційний центр штабу коордради знаходиться у м.Дрогобич на вул. Шкільній, 4. Тут  кожен бажаючий може отримати необхідну інформацію. Інформаційний центр є відкритим для громадськості  з 10:00 – 19:00, постійно діючий call-центр (0964920092).

У штабі здійснюється облік коштів, зібраних громадою на дрогобицькому Євромайдані, депутатами, підприємцями та всіма охочими допомогти. Проводиться збір продуктів харчування, одягу, медикаментів та ін.

У штабі реєструють осіб на поїздку в Київ та ознайомлюють з правилами перебування у столиці, проводять інструктаж з техніки безпеки, надають контактні телефони штабу дрогобичан у Києві, з яким є постійний зв’язок та координація дій.

Щодня за кошти громади у Київ вирушають автобуси. Загалом, на київському Євромайдані побувало більше 2 тисяч дрогобичан.

Щодня о 16:00 та у неділю о 12:00 у місті Коордрада проводить народні віче. Окрім цього відбуваються мітинги, акції громадянської непокори, студентські страйки та мистецькі акції на підтримку Євромайдану. На віче завжди присутні духовенство, громадські та політичні діячі, учасники Євромайдану у Києві, відбуваються прямі включення з Майдану. Демонструються новини з київського Євромайдану

Щодо плану дій, над яким Координаційна рада працює також «на місці», виглядає він так:

І. Політичні дії:

1. Районна рада — ліквідація державної адміністрації, передача делегованих повноважень виконавчому комітету з попереднім його утворенням.

2. Вивішення європрапорів на державних установах і установах місцевого самоврядування.

3. Організація роботи з розпуску партійного осередку ПР у Дрогобичі і районі.

4. Формування списку підприємств і установ в Дрогобичі і районі, які належать регіоналам, колабраціоністам ( Сильна Україна і т.п.) з метою їх пікетування і ігнорування споживачами. Виготовлення відповідних наліпок.

5. Висвітлення діяльності або саботажу міської влади і депутатів ( поіменно).

6. Формування мережі страйкових комітетів і створення відповідної групи в коордраді.

ІІ. Масові заходи.

1. Щоденне віче з молебнем.

2. Один раз на тиждень піша хода.

3. Два рази на тиждень пікети держустанов.

4. Координація дій іншими організаторами заходів (автопробіги, тощо.)

ІІІ. Агітаційна робота

1.Щотижнева прес-конференція.

2. Організація виступів на проводому радіо і телебаченні.

3. Відкриття сторінки у Фейсбуці і підготовка і розміщення відеороликів і фотографій.

4. Виготовлення і роздача наклейок на машини і вітрини.

5. Виготовлення і розповсюдження щотижневого бюлетня коордради.

IV. Відправлення людей, продуктів і теплих речей.

1. Продовження діяльності групи логістики в коордраді.

2. Організація звязку з підприємствами і установами для організованої відправки людей. ( тут можуть допомогти стайкоми).

2. Більш тісніший зв'язок із штабом у Києві.

3. Організація довезення продуктів і речей автомобілем коордради (організувати чергування).

V. Збір коштів

1. Збір коштів на майдані і під час заходів.

2. Збір коштів виносними скриньками.

3. Організація збору коштів на підприємствах і установах.

Відео з прес-конференції - Дрогобицьке інтернет-телебачення

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: