Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 3
Вчора: 161
Цього тижня: 280
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5548
Минулого місяця: 6050
Всього: 128640
Real time web analytics, Heat map tracking

У понеділок, 2 грудня, в Дрогобицькій райраді яблуку було ніде впасти. Цього дня тут проходила 28 позачергова сесія районної ради та засідання Асоціації сільських і селищних рад Дрогобиччини.

Також на це спільне засідання, окрім депутатів райради та сільських голів району, прибули педагоги, медики, працівники закладів культури району.

Обговорювали два питання: «Про   інформацію     начальника    Дрогобицького    МВ    ГУ МВС України у Львівській області А.Біласа щодо забезпечення безпеки, прав і свобод громадян на території Дрогобицького району під час проведення мирних зборів, мітингів, походів та демонстрацій» та «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні».

Доповідачем у першому питанні виступив начальник Дрогобицького МВ міліції полковник Андрій Білас. Він запевнив: міліціонери працюють виключно в рамках повноважень, правопорядок забезпечено, жодних незаконних наказів не видавалося і видаватися не буде і гарантовані чинним законодавством права громадян міліціонери порушувати не будуть. Після низки запитань до головного міліціонера і, увага (!), слів подяки за фахову і справедливу роботу,  депутати районної ради, а також члени Асоціації сільських і селищних рад Дрогобиччини вирішили: інформацію полковника міліції Андрія Біласа взяти до відома, Дрогобицькому МВ ГУ МВС України у Львівській області, Дрогобицькій міжрайонній прокуратурі, а Дрогобицькому МВ УСБУ у Львівській області постановити забезпечити конституційне право громадян на мирні зібрання та особисту безпеку громадян, а також не допускати провокацій під час проведення мирних протестних акцій і не допускати перешкоджання виїзду транспортних засобів у м.Київ для участі громадян у мирних акціях.

Більш жорстким було обговорення наступного питання – про політичну ситуацію в Україні. Голова районної ради Михайло Сікора назвав дії Президента України щодо не підписання ним Угоди про асоціацію України з ЄС зрадою національних інтересів, голова Асоціації сільських і селищних рад Дрогобиччини Степан Коваль порівняв сьогоднішню Україну зі «сплячим» вулканом, який нарешті прокинувся,  депутат Микола Андріїв порекомендував депутатам – «регіоналам» вийти з партії та скласти депутатські мандати, а депутат Іван Томенюк закликав сільських голів зняти і повикидати зі своїх кабінетів портрети того «сатани» (можемо лише здогадуватися, про кого мова).

Від депутата Василя Дзвінки пролунало обурення чому на сесії районної ради нема ставленика президента у Дрогобицькому районі – голови РДА Михайла Винницького, адже до нього є низка запитань. Голова райради запевнив: запрошували п.Винницького, обіцяв бути присутнім Втім, замість нього на сесію прийшов перший заступник Степан Рудницький, який пояснив: голову РДА викликали на нараду у Львів.

Зрештою, і сесією Дрогобицької районної ради, і членами Асоціації сільських і селищних рад Дрогобиччини, було ухвалено наступне рішення: засудити дії органів центральної влади України щодо злочинного розгону Євромайдану в м. Києві 30 листопада 2013 року; підтримати ініціативу лідерів трьох опозиційних сил щодо створення Штабу національного супротиву та Резолюцію Народного віча в м. Києві 1 грудня 2013 року, в тому числі щодо імпічменту Президента України В.Януковича, відставки Уряду Миколи Азарова та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до кривавого розгону учасників Євромайдану; створити районний координаційний штаб національного супротиву; рекомендувати сільським, селищним радам  провести в населених пунктах району народні віче та сесії місцевих рад щодо політичної ситуації в Україні та прийняти відповідні звернення та створити місцеві координаційні штаби сприяння ініціативі жителів району, які мають бажання взяти участь у мирних акціях у м. Києві.

Також, відповідно до ст.44 Конституції України, депутати райради і члени Асоціації рекомендували  установам, організаціям та підприємствам Дрогобицького району створити страйкові комітети та оголосити про підтримку Загальнонаціонального страйку з центром у м.Києві та закликали  перевізників підтримати ініціативу жителів району, які мають бажання взяти участь у мирних акціях у м. Києві.

Крім того, у рішенні згадали й про Дрогобицьку райдержадміністрацію. Зокрема, депутати райради та члени Асоціації постановили: Дрогобицькій райдержадміністрації (М.Винницький) не допускати будь-якої форми політичного тиску на працівників установ, організацій та підприємств району і призупинити прийняття рішень щодо кадрових змін (звільнення працівників) в структурних підрозділах райдержадміністрації. В разі невиконання райдержадміністрацією цього пункту та допущення порушень політичних, трудових, соціальних прав громадян, депутати ініціюватимуть скликання позачергової сесії районної ради щодо висловлення недовіри голові Дрогобицької райдержадміністрації.

Одразу після сесії відбулося засідання районного координаційного штабу національного супротиву.  А вже ввечері частина депутатів райради разом із головою вирушили в Київ. До поїздки почали готуватися й сільські голови.

"ДрогМедіа"

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: