Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

Віче, яке сьогодні 25 листопада відбулося на дрогобицькому Євромайдані, було менш велелюдним аніж у неділю. Та все ж у рядах побільшало представників молоді. Розпочалося віче з Молебня, а далі були виступи місцевих активістів. Окрім цього серед виступаючих були і ті, хто повернувся зі столичного майдану.

Вони повідомили про потреби мітингуючи у Києві. А саме там вкрай необхідні теплі шкарпетки, дощовики, і інші речі побуту, які продиктовані зміною погоди. Погода також продиктувала потребу ротації наших краян у Києві, адже вистояти у таких умовах, без наметів вкрай складно. Отож у вечері 26 листопада відправиться черговий рейс на Київ. Бажаючі можуть протягом дня зголоситися на цю поїздку.  

На віче також завітали гості. Зокрема з Трускавця навідався відомий у своєму місті громадський діяч Святослав Грабовський, який розповів про перебіг Трускавецького майдану. Також зі співочими словами підтримки виступив співак Ярек. Загалом, як повідомили організатори, віче у Дрогобичі відбуватиметься щодня, аж до саміту у Вільнюсі, тому усіх небайдужих запрошують активніше долучатися до Євромайдану.

Ярослав БАРАН

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: