Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

На Львівщині недофінасовуються об’єкти, по яких передбачено співфінансування з державного бюджету і з бюджету розвитку області.

Роботи на цих об’єктах розпочалися раніше, але цьогоріч вони не фінансувалися і, відповідно, роботи не проводилися.

Про це сьогодні, 11 листопада, під час робочої наради щодо використання коштів бюджету розвитку у 2013 році повідомив директор КП Львівської обласної ради «Управління капітального будівництва» Степан Свінціцький.

Зокрема, з його слів, серед цих об’єктів – будівництво школи в селі Либохора Турківського району (з державного бюджету передбачено 6 млн на цей рік, співфінансування з обласного бюджету – 50 тис. грн), а також школи в селі Ролів Дрогобицького району (з держбюджету – 2 млн грн, співфінансування з обласного бюджету – 50 тис. грн).

Як зазначив Степан Свінціцький, очікується, що на ці об’єкти будуть виділені аванси. «Частково кошти ми використаємо – безперечно, наскільки це дозволить погода. Але аванс видається на придбання матеріалів, обладнання», – додав він.

ЗІК

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: