Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

У суботу, 26 жовтня, у Дрогобичі відбувся показ фільму-альманаху «Відкритий доступ».

На відміну від Трускавця, тут усе пройшло без «замінувань», відімкнень світла та інших ексцесів.

Нагадаємо, фільм «Відкритий доступ»  складається з 5 частин - новел: “Межигір’я” (автор – В. Тихій), “Афганець” (автор – Д. Коновалов), “Школа” (автор – С . Андрушко), “Дім з химерами” (автор – Ж.Довгич), “У кутку” (автор – Д. Тяжлов).  Події, показані в стрічці, розгортаються після вступу в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», за який впродовж не одного року боролися громадські організації, журналісти та експерти.

«Відкритий доступ» – це хроніка становлення громадянського суспільства, але також історії з життя героїв фільму. Вони живуть у різних регіонах України, їхні цінності та переконання різняться, вони не знайомі однин з одним, єдине, що їх об’єднує – активна громадянська позиція.

За різними підрахунками, в перегляді фільму у Дрогобичі взяли участь 70-понад 80 осіб.

Як зазначив в групі дрогобичан «Третя українська республіка» в соцмережі Фейсбук громадський активіст Тарас Демко, перед показом фільму у Дрогобичі небайдужими дрогобичанами  було пропрацьовано декілька запасних варіантів. «Про всяк випадок - від "замінувань" і відключень світла до "тітушок". Ми б - прорвались!» - зазначає Т.Демко.

Вашій увазі – міні-інтерв'ю з О.Рибачуком, зроблене журналістом С.Матійком (Дрогобицьке інтернет телебачення)

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: