Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

Нажаль, не так часто у нашому краю відбуваються подібні виставки. Цього разу запрошення відвідати музей «Дрогобиччина» сприймалося, як ще одна подія для вузького кола обізнаних людей.

Проте усе було не так. 24 жовтня у музеї відкрилася виставка наразі маловідомого загалу колекціонера Володимира Садового. Уже сама назва обіцяла, що побачимо щось старе та древнє. І справді, на стендах перед відвідувачами розкинулися поштівки (відкритки) початку 20 сторіччя. Ось на цьому варто завершувати офіціоз.

 IMG 1802-webДалі перегляд експозиції нагадує гортання старого фотоальбому з періоду навчання чи може дитинства. Настільки знайомі обриси будівель і вулиць, проте у якомусь молодому незвичному антуражі. І якесь двояке враження виникає коло кожної відкритки: яке ж воно гарне, світле, радісне. Проте коли згадуєш сучасність - хмари смутку огортають душу. Власне про це дуже багато було сказано на презентації від гостей. І про те що не вберегли і про те як нищимо те що залишилось. Прикметно, що на презентацію завітали як мистецтвознавці, художники, реставратори, журналісти, так і представники місцевої влади. Зокрема Тарас Метик розповів про спеціально створену комісію, яка відстежує усі зміни у історичній частині Дрогобича, проте гостями було констатовано про недостатню законодавчу базу щоб радикально вплинути на ситуацію. Багато цікавого було сказано і про автора цієї експозиції пана Володимира Садового. Директор музею АллаIMG 1797-web Гладун розповіла про тісну співпрацю з автором, що він уже неодноразово сприяв музею в організації цікавих нестандартних виставок. Окрім цього варто в майбутньому від пана Володимира очікувати на ще одну цікаву виставку на тему «Антиалкогольних кампаній на Галичині». Загалом серед гостей можна було спостерігати багатьох представників місцевої інтелігенції. Це Роман Пастух, Левко Скоп, Тетяна Думан (співорганізатор виставки) і ін. Виставка триває, і як повідомила директор музею, з часом дана виставка має шанс зайняти стаціонарне місце в музеї.

 Ярослав БАРАН

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: