Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

Fotolia 23210323 XSСьогодні, 12 жовтня, в ДНЗ "Калинонька" відбулася чергова зустріч керівництва міста з батьками дітей, які відвідують цей заклад.
Володимир Чуба, головний медик Дрогобича, розповів, що зараз триває обстеження вихованців цього закладу з метою виявити збудника цієї інфекції. За декілька днів мають обстежити усіх вихованців ДНЗ "Калинонька". Також начмед запевнив, що закритості у цій історії немає, ніхто інформацію не приховує і одразу, як стало відомо, що мова йде про менінгококову інфекцію, було розпочато необхідні заходи та повідомлено батьків. На думку Володимира Чуби загроза зараз відсутня і причини оголошувати карантин в закладі - немає.
Однак батьки не поділяють такого оптимізму медиків... І їхню таку природно стурбованість можна зрозуміти, адже йдеться про життя їхніх дітей!
"Всі мовчать, всі замовчують. Дитину я свою сюди не воджу. Мені страшно. А заклад на карантин не закривають... Кажуть, що підстав для карантину немає. Нам справді страшно", - коментує пані Марта, мати вихованця ДНЗ "Калинонька".

Нагадуємо, що внаслідок менінгококової інфекції у Дрогобичі померла 3-річна дівчинка. За даними місцевих медиків, у дитини 6 жовтня діагностували важку форму менінгококової інфекції, яка через добу призвела до смерті. Дитина відвідувала цей дошкільний заклад.

 Деталі сьогоднішньої зустрічі дивіться тут.

Олег Дьорка

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: