Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

сонячна електростанція бориславДев'ятого вересня найпотужніший комплекс сонячної енергії країни офіційно введено в експлуатацію. Електростанція складається із двох частин - підземної та панелей на даху.

Наземна електростанція має загальну потужність – 326,12 кВт, та, що на даху, – 1,114  МВт. Загальна річна генерація електроенергії становитиме приблизно 1,4 млн кВт/год.

Над проектом працювали майже два роки, а починалося все із сміливої мрії директора ТзОВ «Синтез Солар»  Юрія Пасічника:

«Я давно хотів створити сонячну електростанцію, відтак поступово, крок за кроком, дійшов до своєї мети та щасливий презентувати цей шедевр сьогодні у Бориславі».

За словами керівника проекту, генерувати сонячну енергію для міста нафтовиків будуть 4600 панелей.

Символічно, що електростанцію ввели в експлуатацію у святковий для Борислава день  -  у 630-ту  річницю від часу заснування міста. Серед впізнаваних гостей – міський голова Ігор Яворський та голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Якщо говорити глобально, то сонячна електростанція – це енергетична незалежність держави. Якщо ж оперувати інтересами області, то це і додаткові робочі місця, і виробничі потужності, адже все  виробництво (окрім самих колекторів) зосереджене на території України. І звичайно, це сучасні технології. А найприємніше те, що тут, у Бориславі, є найбільша сонячна дахова електростанція і ми справді  цим пишаємося», – заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Роксолана БУЯК, Медіа Дрогобиччина №10 (24) від 21 вересня

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: