Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 2
Вчора: 161
Цього тижня: 279
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5547
Минулого місяця: 6050
Всього: 128639
Real time web analytics, Heat map tracking

Роботу начальника відділу житлово-комунального господарства Бориславської міської ради Олега Левицького визнано незадовільною. За таке рішення на позачерговій сесії міської ради проголосували 29 депутатів, 6 – проти та 2 – утрималися.

Чи означає це, що незабаром житлово-комунальне господарство Борислава шукатиме нового очільника? - наразі невідомо. Та після позачергової сесії очевидним стало інше: позиція депутатського корпусу і міського голови та його команди в окремих питаннях кардинально протилежні.

Так під час обговорення звіту начальника відділу ЖКГ Олега Левицького, депутати поставили "у мінус" цьому керівнику якість роботи ЖЕКів, стан бориславських доріг та проблеми, що регулярно виникають у місті нафтовиків із водопостачанням. Водночас, перший заступник міського голови Роман Дурбак наголосив на тому, що не можна відповідальність за всі біди місцевої комуналки перекладати лише на Олега Левицького. З одного боку, проблеми накопичувалися десятиліттями. А з іншого, за стан житлово-комунального господарства відповідальний не лише начальник відділу, але й він - профільний заступник міського голови Роман Дурбак.

Цікаво, що кілька місяців тому депутатський корпус Бориславської міської ради заслухав звіт першого заступника міського голови Романа Дурбака і визнав його роботу задовільною. Але навіть такі аргументи не переконали бориславських обранців і, образно кажучи, за роботу на посаді начальника відділу житлово-комунального господарства Олегу Левицькому вони поставили двійку.

Наскільки вірне чи невірне це рішення, сказати не може ніхто. Які воно матиме наслідки? - наразі теж невідомо. Тільки робота ЖЕКів і після рішення не змінилася, дороги кращими не стали, та й як буде надалі з водопостачанням міста - один Бог знає.

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: