Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

w 100 1Дорогі друзі! Сьогодні, 12 травня, вийшов у світ п’ятнадцятий номер «ДрогМедіа». Особливий він тим, що це перший номер 2017-го року й перший у якісно іншому, новому форматі. Сьогодні в газеті над тим, щоб ви отримували якісну, об’єктивну, актуальну, різносторонню інформацію працює  майже два десятки журналістів, юристів, громадських діячів з Дрогобича, Трускавця, Борислава та Стебника.

Хто ми? Більшість учасників проекту Ви можете побачити на фото.

Хто нас фінансує? Газета виходить у світ завдяки ґрантовій підтримці «Європейського фонду за Демократію» та уряду Канади. Проект отримав річний  ґрант, і за цей час ми докладемо максимум зусиль, аби стати вам інформаторами, порадниками, друзями та партнерами. Маємо надію, що до часу, коли донорська підтримка завершиться, ви полюбите газету, передплатите її, і ми зустрічатимемося із Вами на шпальтах «МД» ще багато-багато років!

Газета виходить тиражем десять тисяч примірників, і перший її номер уже пішов на безкоштовне поширення містами регіону - Дрогобичем, Трускавцем, Бориславом, Стебником. Таке безкоштовне поширення, згідно з умовами ґранту, триватиме до кінця 2017 року. Від 2018 року газета поширюватиметься шляхом передплати та продажу. Тож понад півроку ви можете читати нас безкоштовно та маєте час, щоби  вирішити, чи довіряєте нашій команді і нашим журналістам, і наприкінці 2017 року здійснити річну передплату на «МД».

Яка наша мета? Змінювати реальність, творити її якісно новою, європейською. Ми інформуватимемо про все – від корупції до мистецтва, від розповідей про політику до історій про пересічних неймовірних людей. Ми проводитимемо тренінги за участі найкращих експертів України - з питань доступу до інформації, контролю за публічними фінансами, реформ і євроінтеґрації. Ми організовуватимемо круглі столи за участю наших журналістів, активістів ГО, представників влади – щоб разом змінюватись і творити в нашому реґіоні маленьку українську Європу!

Ми віримо, що все – залежить від кожного. І тому усі ми, кожен із нас, намагатимемось працювати так, щоб долучитись до творення правдивої демократії і в країні загалом, і в нас на Дрогобиччині зокрема.

Слідкуйте, читайте, пишіть нам, адже ми працюємо для кожного із Вас!

З повагою

Марія КУЛЬЧИЦЬКА, засновник «МД» та уся команда газети

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: