Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

штрафДепартамент Держархбудінспекції у Львівській області оштрафував на 130 тис. грн. проектанта будівництва багатоквартирного житлового будинку у м. Дрогобичі по вул. 22-січня, 30.

Про це інформують в прес-службі ДАБІ України.

Як зазначено у повідомленні, під час позапланової перевірки на вказаному об’єкті співробітники ДАБІ виявили, що проектна організація «Компанія Буд-комплект» передала замовнику проектну документацію розроблену з порушенням вимог містобудівного законодавства.

Зокрема, в проектній документації були відсутні вихідні дані на проектування (технічні умови на приєднання об’єкта будівництва до централізованих інженерних мереж) та порушені державні будівельні норми (не забезпечено нормативної кількості машиномісць, не передбачено ігрових майданчиків для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, для відпочинку дорослого населення, для занять фізкультурою, для господарських потреб та для вигулу собак). 

Вказані порушення стали підставою для накладення на проектанта штрафних санкцій в розмірі 130 тис. грн. Замовнику будівництва та підрядній організації видано припис про зупинення виконання будівельних робіт, а проектній організації -  припис на усунення виявлених порушень. 

У ДАБІ нагадують, що в першому півріччі 2016 року Держархбудінспекція провела 11,6 тис. перевірок об’єктів будівництва, виявила 3,8 тис. порушень містобудівного законодавства та оштрафувала порушників на загальну суму 120,1 млн. грн.

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: