Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

1422098Щонайменше рік триває епопея з виділенням у Дрогобичі переселенцям-біженцям з окупованого Криму приміщення під культурний центр – для збереження власної ідентичності.  І це при тому, що у Дрогобичі мешкає одна із найбільших кримськотатарських общин – півтори сотні чоловік

Особливо неприємно виглядає ця ситуація впродовж останніх кількох тижнів.

Нагадаю, 18 серпня під час сесії Дрогобицької міської ради секретар ради Олег Хрущ «зарубав» питання виділення кримськотатарській общині Дрогобича приміщення під культурний центр. Причина, з його слів, полягала у тому, що  питання треба до вивчити, а також що ми не бережемо «свої традиції».. Нагадаю також, що це приміщення на передостанній сесії було виділено бійцю АТО М.Перев’язку під музичну школу. Максим від нього відмовився – в користь кримських татар. Потрібно було єдине – «добро» від депутатського корпусу. Але голосування було зірвано – питання відправили на до вивчення.

І що б ви думали? Сьогодні, 1 вересня, засідала депутатська комісія міської ради з питань оренди та приватизації комунального майна (голова комісії Юрій Кушлик). Розглядали це питання. Рішення комісії – … винести питання на розгляд сесії міської ради. Як пояснив голова комісії, пропозиція «рекомендувати» не набрала відповідної кількості голосів.

Чим не пінг-понг? Замість "довивчення" і принципового ТАК, НАДАТИ  - знову повертається все туди ж, звідки почалось.

ПС. Дрогобичу мало б бути соромно – і за свою «гостинність», і за свій «патріотизм і любов до єдиної і неподільної України», і за своїх депутатів, яким, як розуміємо, «своя сорочка ближче до тіла». Що там їм якісь кримські татари і їх культура та ідентичність… Що там їм, взагалі, Конституція, яка гарантує, що держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної на релігійної самобутності ВСІХ корінних народів і національних меншин в Україні.

ППС. Сесія міської ради запланована на 15 вересня. Хочеться вірити,що до того часу у головах місцевих обранців «просвітліє».

Марія Кульчицька, 

фото АР

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: