Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

81%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 70
Вчора: 116
Цього тижня: 186
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5454
Минулого місяця: 6050
Всього: 128546
Real time web analytics, Heat map tracking

ісоТрускавецька міська лікарня отримала сертифікат ISO. Більшість стандартів ISO використовуються у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні. Українська національна версія стандартів називається ДСТУ ISO.

Власне ISO - це абревіатура Міжнародної організації зі стандартизації (International Organization for Standardization), котра розробляє стандарти, дотримання яких гарантує, що продукти та послуги є безпечними, надійними й якісними, а виробничі процеси побудовано на використанні максимально ефективних ресурсів із мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Як повідомив Ігор Стасик, головний лікар міської лікарні, до отримання міжнародного сертифікату лікарня йшла понад рік. Започаткував це Андрій Кульчинський – міський голова Трускваця ще коли очолював цей заклад охорони здоров’я. «Ми пройшли не одну перевірку і отримали сертифікат ІСО на 5 років. Це дало можливість нашому медичному закладу також отримати Першу категорію. Ми працюємо за міжнародними стандартами, це важливо, особливо, в період, коли Трускавець починають відвідувати іноземні відпочивальники, які розуміють, що у нас вони можуть отримати фахову допомогу та лікування на рівні європейських країн», - додав Ігор Стасик.

Слід зазначити, що найвища категорія та міжнародний стандарт міської лікарні Трускавця є вагомим фактором у проведенні медичної реформи. І з’являється реальна можливість уникнути скорочень, зважаючи на досягнення міської лікарні та усього персоналу.

{fcomment)

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: