Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

cvЧи праведний гнів мешканців Стебника щодо вивозу з міста сміття? Подивитись на це питання можна з кількох точок зору.

Перше: вочевидь, не комунальники скидають пакети зі сміттям не в урни, а обабіч. Як наслідок, вітри розносять, собаки розтягують усе те, що мало б  бути в сміттєвому баку.

Друге: в місті таки почали наводити лад з цією проблемою. Поступово, але безупинно триває процес заміни старих контейнерних майданчиків на нові. Міська влада «дала добро» - і вирішенням питання зайнявся п. Федір Остапенко спільно з ПП Карп’як.

Станом на сьогодні замінено повністю 4 майданчики (на вул..Грушевського, Калнишевського, Володимира Великого, Мельника), тривають роботи із демонтажу старих майданчиків та встановлення нових на вулиці Січових Стрільців та ін..

Загалом у місті налічується 14 площадок зі збору ТПВ. Як швидко вдасться замінити усі – наразі сказати складно, адже це задоволення доволі дороговартісне. Так, встановлення одного контейнерного майданчика обходиться приватному підприємцю орієнтовно у 22-27 тис.грн (залежно від кількості встановлених контейнерів). А одним-двома контейнерами не обійтися: бо ж на нових майданчиках все так, «як книжка пише»: з окремими баками для пет-пляшок, органіки та ін.

До речі, там, де майданчики замінено, одразу видно результат: мешканці стараються сортувати сміття так, як зазначено і не скидати біля урн. Хочеться вірити, що зовсім скоро у Стебнику стане на одну проблему менше – що з вивозом ТПВ дадуть ради.

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: