Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 3
Вчора: 161
Цього тижня: 280
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5548
Минулого місяця: 6050
Всього: 128640
Real time web analytics, Heat map tracking

DrogobychВідділ надзвичайних ситуацій закликає не вірити чуткам про вибух цистерни - горів ремонтний цех депо

Дрогобичем сьогодні поширилися чутки про те, що начебто стався вибух цистерни на залізниці. З цього приводу були телефонні дзвінки до міської ради. Насправді трапилася пожежа у вагонному депо.

За інформацією відділу надзвичайних ситуацій Дрогобицької міської ради, о 10.35 на диспетчерський пункт Дрогобицької ДПРЧ-5 надійшло повідомлення про виникнення пожежі в Дрогобицькому вагонному депо ПАТ «Укрзалізниця». На місце події оперативно виїхали пожежно-рятувальні підрозділи з Дрогобича, Трускавця, Борислава, Стебника та пожежники НПК «Галичина». На момент прибуття вогнем було охоплено дах ремонтного цеху. Завдяки вмілим діям підрозділів пожежа була ліквідована об 11.50. Вогнем знищено покрівлю площею 200 м кв. Причина пожежі встановлюється.

Відділ надзвичайних ситуацій Дрогобицької міської ради інформує, що ніякої загрози для містян та довкілля нема і просить не піддаватися впливу чуток.

 Володимир Гройсман ознайомиться з фінансовими проблемами Дрогобича

Фахівці з Асоціації міст України дали похвальну оцінку бюджету Дрогобича на 2016 рік.

За словами начальника фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксани Савран, водночас із відзнакою про професійно підготований головний кошторис міста з державних верхів надійшло прохання підготувати довідку про фінансові проблеми, з якими забажав ознайомитися новообраний Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Бюджет Дрогобича за перший квартал перевиконаний на 110 відсотків

У фінансовій галузі Дрогобича за перший квартал цього року відбулося помітне пожвавлення – міський бюджет перевиконано на 3 мільйони 690 тисяч гривень.

Позитивну динаміку на сьогоднішньому позачерговому засіданні виконкому відзначила начальник фінансового управління Оксана Савран. З її слів, за темпами зростання надходжень в області Дрогобич поступається лише Львову. Коли у першому кварталі надходження до скарбниці міста становили 24,5 мільйона гривень, то цьогоріч за цей же період - 38 мільйонів. Надходження, повідомила головний фінансист міста, зросли насамперед за рахунок акцизного та земельного податку. Попри те, невиконані зобов’язання держави щодо фінансування освіти та медицини Оксана Савран назвала баластом, який на загальному тлі тягне місто на дно. Як відомо, на цей рік на фінансування освіти та медицини Дрогобича не додано державної субвенції на понад 50 мільйонів гривень.

Дрогобич стане регіональним медичним центром

Медична мережа Дрогобича буде реорганізована для того, щоб обслуговувати увесь регіон.

Як заявив сьогодні, 11 травня, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, проект уже на розгляді у профільному міністерстві. На Львівщині, зі слів Тараса Кучми, планують створення шести регіональних медичних центрів і Дрогобич буде одним з них.

У освіті через скорочення 17 штатних одиниць цього року планують заощадити близько 300 тисяч гривень

Сьогодні, 11 травня, на засіданні виконкому Дрогобицької міської ради ухвалено рішення про скорочення 17 штатних одиниць у галузі освіти, зокрема, 3,5 штатних одиниці у методичному кабінеті відділу освіти та 13,5 - у позашкільній освіті. Як доповів начальник відділу освіти Петро Сушко, освітній галузі через недодання державної субвенції на зарплату до кінця року не вистачає близько 11 мільйонів гривень, тому на рівні місцевого самоврядування вимушені шукати можливість економити у тих спектрах, фінансування яких здійснюється з міського бюджету. Кадрове ущільнення, передбачене сьогоднішнім рішенням виконкому, до кінця року дозволить заощадити близько 300 тисяч гривень.

У проекті рішення було запропоновано зменшити штат методкабінету на 1,5 посадових одиниць. Непогодження з цим висловив секретар міської ради Олег Хрущ, зазначивши, що це буде лише імітацією, а не реальним кроком у напрямку заощадження коштів. Зауваження одностайно підтримали усі присутні засідателі виконкому. Проголосувавши за зменшення складу методичного кабінету із 7,5 одиниць до 4, члени виконкому поставили умову скоротити тих методистів, які паралельно працюють вчителями у школах. Четверо посадовців, які зайняті лише в методичному кабінеті, робочих місць не будуть позбавлені. Також керівнику відділу освіти, відповідно до ухваленого рішення виконкому, доручено забезпечити ефективну роботу методкабінету у межах нової чисельності працівників. Підтримуючи рішення про зменшення штатного розпису у позашкільній освіті, члени виконкому взяли до уваги рекомендаційний висновок фінансового управління, оснований на проведених попередньо перевірках ефективності роботи позашкільних секцій та гуртків. Петрові Сушку було поставлено завдання провести скорочення продумано, аби воно не позначилося болісно на діяльності усієї сфери позашкільної освіти. Міський голова Тарас Кучма на завершення розгляду цього питання розпорядився проводити моніторинг позашкільної освіти з метою відзначення позитивних результатів цього скорочення.

Виконком затвердив мінімальну кількість учнів для формування класів у школах

11 травня виконавчий комітет Дрогобицької міської ради ухвалив рішення «Про формування попередньої мережі класів у школах мм. Дрогобича та Стебника».

Відповідно до цього документу, з метою раціонального використання бюджетних коштів керівників навчальних закладів зобов’язано у 2016-2017 н. р. забезпечити формування та відкриття перших, п’ятих та десятих класів у загальноосвітніх школах з наповнюваністю не менше ніж 20 учнів. Середня наповнюваність у школах Дрогобича та Стебника відтепер має становити не менше ніж 25 учнів у класі.

Ще один пункт рішення виконкому гласить про те, що у перші класи директори шкіл зобов’язані приймати першочергово дітей з мікрорайону, у якому розташована школа. Також завдяки збалансуванню наповненості у школах Дрогобича навчання запровадять лише в одну зміну.

Як відомо, сьогодні є школи, у яких практикують другу зміну навчання.

-- 
Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: