Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

itУ четвер, 28 квітня, о 10:00, у Мармуровій залі Ратуші відбудеться презентація нового сайту Дрогобицької міської ради.

За оцінками експертів та користувачів, новий сайт Дрогобицької міської ради суттєво відрізняється від попереднього. Найперше, що дає можливість відчути різницю — стильний дизайн.

Також сайт наповнений електронними новинками, які нададуть зручність користувачам у комунікації з владою міста —розміщені електронні сервіси: «Електронний запис на прийом до посадовця», «Електронне звернення», «Електронні петиції», «Електронний бюджет міста».

У структурі сайту передбачено перехід на інтернет-сторінки  Центру надання адміністративних послуг та Туристично-інформаційного центру.

Передбачено рубрики, де висвітлюватиметься інформація для особливих верств населення: учасників АТО, переселенців, людей з особливими потребами.

У рубриці «Трибуна депутата» виборці матимуть можливість ознайомлюватись з інформацією про діяльність депутатів Дрогобицької міської ради.

Загалом сайт побудований на принципах «прозорості», «доступності» та «зручності» у користуванні.

Для туристів та гостей міста передбачено рубрики, де розміщена інформація про архітектурні пам’ятки Дрогобича, відомих дрогобичан, культурні заходи та події в місті.

Як очікується, новий сайт, за своєю структурою увійде до п’ятірки кращих сайтів органів місцевого самоврядування Львівщини.

Упродовж місяця, сайт працюватиме у тестовому режимі, з можливими змінами та доповненнями.

На презентацію сайту запрошуємо депутатів Дрогобицької міської ради, членів виконкому, представників ЗМІ та  усіх бажаючих.   


-- 
Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: