Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

md3Борги минулого – наче зашморг на шиї. Все майно міськради – під арештом!

У першій декаді двотисячних стебничанин Степан Чулуп вирішив будуватися. На вулиці Трускавецькій залив фундамент, звів будинок. Але от лихо: земля просіла, фундамент тріснув, будинок став непридатним до проживання.

 

Довго не вагаючись, обурений мешканець подав в суд на Стебницьку міськраду. Судився, судився, і таки свого домігся: у  2013 році з’явилось рішення про стягнення зі Стебницької міської ради на користь С.С. Чулупа коштів в сумі 202 тис грн.. – 195 тис.грн.відшкодування і 10 тис.грн.моральної шкоди. Рішення суду не виконувалось. В зв’язку з цим у 2015 році з’явилось чергове рішення суду – про стягнення зі Стебницької міської ради на користь скаржника за несвоєчасне виконання рішення суду ще 174тис.грн «інфляційних» та відсотків. Тобто, загалом громадянину С.Чулупу Стебницька міськрада має виплатити 370 тис.грн.

«У зв’язку з цим було накладено арешт на все нерухоме майно, яке належить Стебницькій міській раді,» - розповідає керуючий справами міськвиконкому Володимир Годяк.

У мерії зазначають: такого «повороту» можна було уникнути: «Стебничанин практично усі суди у 2010 році програвав. Бо чому «потерпілий»? Бо в чому вина міськради? Але звідкись у 2012 році з’являються документи, що міська рада визнає його потерпілим в даній справі. І це стає підставою для прийняття у 2013 році вказаного рішення. Апеляція, касація, оскільки він виконкомом визнаний як потерпілий, уже змісту не мала…

Зараз наше майно в арешті. Деякі приміщення уже оцінені. Наприклад, приміщення бані оцінене в 295 тис.грн. Тобто, навіть при її продажу коштів для погашення боргу не вистачає. Тож позивач матиме право знову звернутись у суд про нарахування інфляційних.

В січні цього року без повідомлення міської ради міністерством юстиції було проведено торги. На торги ніхто не заявився. Відповідно до законодавства, майно було уцінено (знижено вартість) на 30%, і на наступні торги це ж приміщення виставляється вже за ціною 205 тис.грн. І ще борг залишиться.»

До речі, в 2012 році це ж приміщення коштувало 330 тис. грн.. Кошти «прогавили», борги затягнули, Стебнику таку «дулю» залишили, що не відомо як тепер оті подарунки з минулого розплутувати

А загалом, за судовими рішеннями, за ремонти, проекти і експертизи боргів теперішній каденції передано на понад 600 тис.грн. Частину з них, до слова, через складну процедуру (як от рахунки з 2013 року), проплатити нема як (казначейство такі платежі, кажуть, не проведе), а без проплати працювати годі.

Марія Кульчицька, Медіа Дрогобиччина, №3

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: