Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 3
Вчора: 161
Цього тижня: 280
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5548
Минулого місяця: 6050
Всього: 128640
Real time web analytics, Heat map tracking

ekonomiaСьогодні, 14 квітня, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма провів нараду з керівниками закладів освіти та культури щодо вироблення методів заощадження коштів у цих галузях.

Як акцентував на початку наради міський очільник, критична ситуація склалася через недофінансування з боку держави: цього року на освіту та медицину з державного бюджету Дрогобичу не додано 53 мільйони гривень. Тому влада вже вдруге ініціює проведення наради, щоб освітянське середовище мало достовірну інформацію про фінансовий стан справ.

Сьогодні дефіцит коштів в освіті, як доповіла начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран, становить 1 мільйон 700 тисяч гривень. Це загрожує невиплатою місячної зарплати освітянам, або ж виникненням боргу за енергоносії. На кінець року за розрахунками освіті бракуватиме 14 мільйонів гривень. Начальник відділу освіти Петро Сушко зазначив, що в освітній галузі уже з початку року активно запроваджені методи економії. Зокрема, знято низку доплат з педагогічних працівників. Лінію жорсткого заощадження коштів керівництво галузі вестиме й надалі. Петро Сушко інформував, що з впровадженням всіх можливих методів економії дефіцит можна буде максимально зменшити до 7 мільйонів гривень, однак цілком зняти фінансову проблему не вдасться.

Щодо пропонованих оптимізаційних заходів міський голова висловив застереження: «У жодному разі не можна нічого рубати і проходити катком по людях». Натомість Тарас Кучма закликав шукати оптимізаційні можливості у будівлях. При цьому, обумовив мер, якщо вдаватися до злиття шкіл, то з повним збереженням класів і працівників.


-- 
Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: