Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

81%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 70
Вчора: 116
Цього тижня: 186
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5454
Минулого місяця: 6050
Всього: 128546
Real time web analytics, Heat map tracking

mdСьомого квітня вийшов у світ перший номер друкованого видання "Медіа Дрогобиччина". Тижневик форматом А-3 складається наразі із восьми сторінок. Перша і остання - повноколірні. Газета охоплює міста Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник, також публікує програму телебачення. Друкується у видавництві м.Тернопіль.

Восьмого квітня тижневик прибув на Дрогобиччину. Перший номер розійшовся практично безкоштовно. Наступні номери з'являться в місцях продажу преси, про що інформуватимемо додатково.

Водночас, зважаючи, що виникає цілий ряд запитань щодо того, хто є "інвестором-споносором-меценатом" видання, яка мета газети і т.д і т.п., готуємо офіційну презентацію "Медіа Дрогобиччини".

Відбудеться презентація у понеділок, 11 квітня, о 15.00 у світлиці дрогобицької Ратуші.

Ласкаво просимо журналістів, міських голів, громадських діячів, активістів, депутатів та небайдужих громадян прийти, послухати, поставити свої запитання, отримати вичерпні відповіді, і, за філіжанкою кави, обговорити стратегію розвитку видання.

З повагою - редактор М.Кульчицька

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: