Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

klychkoУ четвер,7 квітня, у  Дрогобич з неофіційним візитом завітав міський голова Києва, чемпіон світу з боксу  Віталій ‪‎Кличко‬.

"Говорили на багато тем, наш міський голова багато розповідав про місто  Дрогобич, його можливості, говорив про досвід Києва, який би нам був цікавий. Обговорювали залучення туристів із Києва до міста Каменяра. Віталій Кличко в свою чергу запропонував розмістити промо-ролик про Дрогобич на київських телеканалах.Також, за словами київського мера, у столиці все більшої популярності набуває велотуризм, значні перспективи його розвитку він бачить у нас," - повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань Олег Дукас.

За словами посадовця, міський голова Дрогобича запропонував до річниці І. Франка організувати екскурсії київських школярів до Дрогобича та Нагуєвич. Це зацікавило Віталія Кличка, крім того він виявив бажання провести у Києві до річниці уроки присвячені Франкові.

"Також п. Тарас Кучма запропонував київському мерові спорудити в Києві пам"ятник І. Франкові, адже зараз поки в столиці є лише б"юст Каменяра. П. Віталій прихильно поставився до цієї ідеї."

А потім була екскурсія на вежу ратуші, хода вулицею Шевченка та відвідання Галереї сакрального мистецтва, де сьогодні були вперше виставлені на загал відреставровані 300-літні хоругви з дрогобицьких дерев"яних церков.

"Думаю, що наше місто справило гарне враження на міського голову столиці й такі візити високоповажних гостей сприятимуть зацікавленню в Україні нашим містом та його унікальною культурою", - додав Олег Дукас.

Крім того, як стало відомо, в ході зустрічі ВІталій Кличко та міський голова Дрогобича Тарас Кучма обговорили співпрацю двох міст та той досвід Києва, який хоче використати Дрогобич. Це, зокрема, щодо питань і в освітній галузі, і в проектах «Картка киянина» та створенні центрів комунального сервісу.

А ще, як пише паблік "Дрогобич- місто патріотів", "оскільки Дрогобич збирає кошти на реконструкцію гранітної бруківки на центральній площі Ринок, Віталій Кличко зробив свій внесок у частину площі – 100 кв. метрів відреконструюють за рахунок Чемпіона світу, мера Києва".

 

ПС. Зазначимо також, що нам вдалось поспілкуватись з Віталієм Кличком і взяти у нього ексклюзивне бліц-інтерв'ю, яке буде опубліковане зовсім незабаром - у черговому номері газети "Медіа Дрогобиччина" (від 14 квітня). 

Марія Кульчицька

 

 

 

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: