Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

login lockГолова Дрогобицької РДА  зустрівся з мешканцями селища Підбуж. Як інформують у Дрогобицькій РДА, зустріч відбулася в Підбузькій селищній раді. У розмові взяли участь Підбузький селищний голова Марія Куцір, актив Підбужа та Сторони.

Традиційно йшлося про основні проблеми, які турбують жителів. Як і практично при кожній такій зустрічі головною темою був незадовільний стан і потреба ремонту комунальних та доріг загального користування.

Потреба Підбужа у дитсадочку — також одна з першочергових. Важливим є питання фінансування місцевої пожежної команди, існування якої вкрай необхідне для віддалених від центру сіл гірської зони. Не оминули присутні тему добудови Сторонянської школи (як відомо, завершення будівництва планується за кошти Державного фонду регіонального розвитку). Клопочуть мешканці і про встановлення в селищі банкомату Ощадбанку.

Цього ж дня голова райдержадміністрації Максим Лісогор побував у с.Сторона, де проінспектував ситуацію на будівництві школи.

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: