Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

login lockСьогодні, 24 березня, до Ратуші у численному складі завітали підприємці з центральної частини ринку. Головним приводом візиту до влади стало збурення торговців спробою адміністрації ринку збільшити орендну плату за торгові місця.

Перед емоційною аудиторією, у вщерть заповненій мармуровій залі спочатку взяв слово директор КП «Дрогобицький ринок» Володимир Білоган. Зміну цінової політики щодо оренди він мотивував потребою розвивати комунальне підприємство. Відтак, було зазначено, що вердикт у доцільності збільшення плати винесе спеціально створена комісія, яка ретельно проаналізує пропоновані адміністрацією розрахунки. Володимир Білоган закликав підприємців не піддаватися коливанням, які зумисне запускає попереднє керівництво ринку.

Переконувати торговців у найкращих намірах влади, бажання якої зводиться лише до впорядкування хаосу в торгівлі на ринку, взявся секретар міської ради Олег Хрущ. Посадовець апелював до далекоглядних планів, відповідно до яких місто має змінитися, і ці зміни влада власне розпочинає з обличчя Дрогобича - центральної частини. Олег Хрущ також згадав недоброзичливців, які накручують підприємців на протистояння із владою. Натомість він запевнив, що влада абсолютно не протиставляє себе торговцям, а є на їхньому боці.

Обіцянку жорстко проаналізувати розрахунки відповідно до яких має змінитися орендна плата, дав міський голова Тарас Кучми. Він також закликав підприємців до конструктивного спілкування і розуміння.

«Ми будемо стояти за кожним підприємцем, бо не можемо відрізати гілку на якій сидимо», - сказав Тарас Кучма.

Градус напруження поволі почав спадати і підприємці стали покидати залу. Частина з них підійшла до трибуни і продовжила розмову з міським головою Тарасом Кучмою та секретарем міської ради Олегом Хрущем вже у виваженому беземоційному тоні.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: