Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

81%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 70
Вчора: 116
Цього тижня: 186
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5454
Минулого місяця: 6050
Всього: 128546
Real time web analytics, Heat map tracking

vodaЕлектроенергію на знеструмлених об’єктах КП «Дрогобичводоканал» було відновлено ще вчора, 22 лютого, до кінця дня. Отож, незручності для споживачі були короткочасні, адже вода у кранах зникла приблизно в обідню пору.

Як заявив сьогодні зранку міський голова Тарас Кучма, ПАТ «Львівобленерго» він скерував гарантійного листа про те, що до 24 лютого буде погашено 1 мільйон із заборгованості перед цією структурою. Ці кошти водоканал отримає від свого боржника ТзОВ «Трускавецький водоканал». Вчора пізно ввечері Тарас Кучма провів перемовини із Трускавецьким міським головою Андрієм Кульчинським. Як виявилося, кошти для КП «Дрогобичводоканал» сусіднє місто уже переказало, проте на рахунок підприємства вони ще не надійшли. Попри стабілізацію ситуації, Тарас Кучма відзначає її непевність, адже цілком проблема не знята. Єдиним великим плюсом Дрогобицький мер вбачає досягнення консенсусу із Трускавцем, заборгованість якого перед Дрогобичем протягом останнього часу зменшилася з 15 мільйонів до 11. Відшліфувати усі моменти співпраці з водопостачання, вважаєТарас Кучма, два сусідні міста можуть через підписання меморандуму.


-- 
Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: