Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

DrogobychТарас Кучма: Торгувати шкарпетками і трусами під Ратушею ніхто не буде

Сьогодні, 22 лютого, під час оперативної наради у Ратуші міський голова Тарас Кучма прокоментував ситуацію із впорядкуванням торгівлі.

Він переповів, що днями особисто побував у павільйоні «Молочний рай», де не застав жодного продавця. Причому вивіска на вікні приміщення, наголосив Тарас Кучма, сповіщає, що за годину торгівлі у павільйоні треба викласти всього дві гривні, однак і на це люди не пристають, продовжуючи торгувати молочними продуктами просто неба. Натомість, мовив Тарас Кучма, мусується думка, що влада позбавляє торговців засобів на життя. Під соусом такої пропаганди відмовляються переходити торгувати в овочеву частину ринку і продавці іншого краму з вул. Ковальської.

«Ніхто в нікого не збирається забирати кусок хліба, однак торгівлі шкарпетками і трусами під Ратушею не буде», - жорстко завершив Тарас Кучма.

Він закликав депутатський корпус бути одностайним і категоричним у цій позиції, проводити роз’яснювальну роботу з приводу того, що влада збирається впорядкувати центральну частину міста, а не відбирати у когось засіб заробітку.

Нагадаємо, минулого тижня на вул. Ковальській спалахнув конфлікт між адміністрацією ринку та продавцями з вул. Ковальської, які відмовлялися переходити торгувати у криту частину ринку.

У Дрогобичі в організації міських заходів відмовляються від «методу батога»

Відповідаючи на критику, що прозвучала з боку громадських активістів на сьогоднішній оперативній нараді щодо неналежної організації суботнього віча, приуроченому до другої річниці Майдану, міський голова Тарас Кучма заявив, що на захід такого значення зганяти людей батогом влада вважала за неприпустиме. Тому прийшли лише ті, хто захотів, а не ті, кому наказали.

Тараса Кучму підтримав секретар міської ради Олег Хрущ, який додав, що у Дрогобичі не будуть, як це було колись, зганяти працівників бюджетної сфери на міські дійства задля імітації їхньої масовості. 

Виконком роботу комбінату міського господарства визнав задовільною

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради визнав роботу комбінату міськогогосподарства задовільною. Таке рішення ухвалено на останньому засіданні виконкому.

Попри те, що до керівника підприємства було чимало зауважень щодо вивозу сміття, розміщення контейнерних майданчиків, роботи комунальників загалом, 11 членів виконкому з 15 присутніх проголосували за задовільну оцінку роботи комбінату. Чотири представники цього органу місцевого самоврядування утрималися. Тарас Кучма перед процедурою голосування наголосив, що ця оцінка для комбінату є великим авансом.

За минулий тиждень дрогобицькі школярі в обласних олімпіадах вибороли 59 призових місць

Минулий тиждень нагородна скарбниця дрогобицьких школярів збагатилася чотирма першими, двадцятьма другими та тридцятьма п’ятьма третіми місцями. У загальному рейтингу найбільше, 16 призових місць, посіли учні ліцею.

Школярі ЗОШ №2 здобули 21 відзнаку, гімназії – 12, ЗОШ №16 – 4, ЗОШ №1 – 2. По одній нагороді на рахунку вихованців ЗОШ №4, ЗОШ №10, ЗОШ №8, ЗОШ № 7.

Нагадаємо, вдалим на перемоги в обласних олімпіадах для школярів міста був також тиждень, що передував минулому. Протягом цього періоду в активі дрогобицьких школярів було 33 відзнаки.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: