Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

login lock"Сьогодні, 11 лютого, у Дрогобичі з ініціативи Інституту масової інформації відбулася акція «Я не дякую хабарем». Інформаційні листівки на антикорупційну тематику у людних місцях роздавали волонтери. Справжнім прецедентом, як відзначили організатори акції, стала участь у ній міського голови Тараса Кучми.

Міський очільник особисто вручав містянам антикорупційні агітки і цікавився думкою дрогобичан з приводу їхнього бачення щодо подолання корупції у Дрогобичі.

Менеджер з розвитку Інституту масової інформації Ольга Шалайська, під опікою якою у Дрогобичі відбувалися дводенні антикорупційні семінари для вчителів та медиків, рекомендувала міський владі на новому сайті, розробка якого триває, передбачити спеціальну рубрику з номером телефону «гарячої лінії». Саме так, певні організатори антикорупційної кампанії, можна забезпечити оперативне надходження сигналів від громадян про випадки хабарництва", - інформує Дрогобицька міська рада.

 

А у цей же час у Дрогобичі в соцмережі лунав "плач": одна з користувачок розповіла, що староста групи зібрала кошти і зникла. Кошти, начебто, передбачались за позитиві оцінки на держекзамені (див скрін-шоти, що додаються нижче). 

 

...Як сказав Святослав Вакарчук, чиновник, що бере хабар в час,коли солдати віддають життя за свою землю-нічим не кращий ніж терорист, що стріляє з Граду по мирних жителях. Це стосується кожного: і хабаровимагача, і хабародавця, в кожній ділянці і сфері держави, освіті - в тому числі. 

h1

 

h2

habar

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: